Kateringi, obsługa szkoleń, przerw kawowych, konferencji, bankietów

Nasza działalność obejmuje obsługę cateringową wszelkiego rodzaju imprez firmowych, zarówno dużych, takich jak bankiety, konferencje, eventy, jak i małych przyjęć okolicznościowych, w tym świątecznych i opłatkowych. Imprezy możemy organizować zarówno w naszej restauracji, jak i siedzibie klienta lub plenerze. Organizujemy także imprezy rodzinne takie jak: chrzciny, przyjęcia komunijne, urodzinowe i imieninowe.

Przyjmujemy zlecenia na dostawę sałatek, kanapek i przekąsek na imprezy, które chcą Państwo zorganizować we własnym zakresie tak w biurze, jak i w domach prywatnych. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór dań zimnych i gorących, głównych i przekąskowych z kuchni polskiej, wzbogaconej o elementy kuchni włoskiej oraz innych kuchni świata. Proponujemy również szeroką gamę kanapek, tartinek i przekąsek koktajlowych.

Świadcząc usługi cateringowe staramy się w jak najpełniejszym stopniu uwzględniać potrzeby, oczekiwania i gusty uczestników, zarówno w odniesieniu do menu, jak i do strony organizacyjnej przyjęcia. Szczególną uwagę zwracamy przy tym na profesjonalną i kulturalną obsługę.