Restauracja w biurowcu Konstruktorska BC

We wrześniu 2013 r. uruchomiliśmy nasz nowy i największy z dotychczasowych lokal w budynku Konstruktorska Business Center przy ul. Konstruktorskiej 13. Jest to restauracja z pełnym zapleczem kuchennym i ponad 220 miejscami konsumpcyjnymi wewnątrz i ponad 40 na zewnatrz w ogródku w patio. W nowoczesnym, jasnym wnętrzu od godzin porannych oferujemy klientom smaczne śniadania na zimno i gorąco (od 8.30 do 11.00), kanapki, sałatki, twarożki, jogurty, ciastka i słodkie bułeczki oraz pyszną, aromatyczną kawę. W godzinach 11.30 - 16.00 zapraszamy do restauracji na lunch. Codziennie proponujemy inny zestaw dań gotowych: dwie zupy, osiem dań głównych, w tym dania wegetariańskie i fitness, pizzę sprzedawaną na kawałki oraz kilka rodzajów dodatków, jarzyn na gorąco, surówek i deserów. Miłośników kuchni dietetycznej zapraszamy do baru sałatkowego, w którym każdy może sobie skomponować własną sałatkę z kilku dostępnych składników. Naszą ofertę lunchową uzupełnia menu dań kuchni włoskiej z karty zawierające duży wybór pizzy, makaronów, sałatek przygotowywanych na bieżąco, na indywidualne zamówienia klientów. Nasza restauracja ma także do zaoferowania coś dla miłośników kuchni regionalnych. W środy serwujemy dania charakterystyczne dla jednego regionu lub kraju. Ponadto codziennie zapraszamy na sushi live cooking.

W kantynie jest dostępny bogaty wybór deserów, słodyczy, lodów, napojów owocowych, świeżo wyciskanych soków owocowych oraz napojów gorących i zimnych.

Ofertę wzbogacają zestawy paramedykamentów, leków pierwszej potrzeby oraz środki higieny osobistej.

W restauracji możemy organizować bankiety, przyjęcia, przygotowujemy na zamówienie kanapki i przekąski na konferencje oraz szkolenia odbywające się w okolicznych biurowcach.

Restauracja działa w systemie samoobsługowym.

W miesiącach wiosennych i letnich posiłki można spożywać na świeżym powietrzu, w ogródku nad sztucznym stawem, wśród zieleni w patio biurowca.

Przyjmujemy płatność kartami kredytowymi oraz honorujemy karty i bony Sodexo i Ticket Restaurant.