Restauracja w biurowcu Marynarska Point

W budynku Marynarska Point (biurowiec Generali) prowadzimy samoobsługową restaurację z pełnym zapleczem kuchennym i ponad 100 miejscami konsumpcyjnymi. W jasnym, przytulnym wnętrzu od godzin porannych oferujemy klientom aromatyczną kawę, smaczne śniadania na gorąco (od 8.00 do 11.00), kanapki oraz sałatki, ciastka i słodkie bułeczki.

Od godziny 11.30 do 16.00 zapraszamy do restauracji na lunch. Nasza oferta lunchowa obejmuje menu dań gotowych: dwie zupy, siedem – osiem dań głównych, codziennie innych (w tym wegetariańskie i fitness), pizzę sprzedawaną na kawałki, kilka rodzajów dodatków, jarzyn na gorąco i surówek.

Dla bardziej wymagających klientów serwujemy dania kuchni włoskiej z karty zawierającej duży wybór pizzy, makaronów, sałatek oraz dania mięsne i desery.  Na dania z karty trzeba zaczekać tylko kilkanaście minut, chociaż są one przygotowywane na bieżąco na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie posiłki można zamówić także telefonicznie z dostawą do okolicznych biur  -   zobacz rejon dostawy. Uzupełnieniem naszej oferty jest bogaty wybór deserów, słodyczy, lodów i napojów gorących oraz zimnych.

W czwartki zapraszamy miłośników kuchni świata. Tego dnia w restauracji serwujemy dania charakterystyczne dla jednego regionu lub kraju.

W restauracji organizujemy bankiety, przyjęcia, przygotowujemy na zamówienie kanapki i przekąski na konferencje oraz szkolenia odbywające się w biurowcu.

W miesiącach wiosennych i letnich posiłki można spożywać na świeżym powietrzu, w ogródku przy restauracji

Przyjmujemy płatność kartami kredytowymi oraz honorujemy karty i bony Sodexo i Ticket Restaurant.