Restauracja w biurowcu Platinium

Restauracja w biurowcu Platinium 3 przy ul. Wołoskiej 9A działa od marca 2010 r. Posiada ona pełne zaplecze kuchenne i ponad 100 miejsc konsumpcyjnych. W jasnym, przytulnym wnętrzu od godzin porannych oferujemy klientom aromatyczną kawę, smaczne śniadania na gorąco (od 8.30 do 11.00), sałatki oraz kanapki, ciastka i słodkie bułeczki.

Od godziny 11.30 do 16.00 zapraszamy do restauracji na lunch. W restauracji sprzedajemy posiłki na wagę - klient sam decyduje co i ile nałoży sobie na talerz. Nasza oferta lunchowa obejmuje dwie zupy, siedem-osiem dań głównych, codziennie innych (w tym wegetariańskie i fitness), pizzę sprzedawaną na kawałki, kilka rodzajów dodatków, jarzyn na gorąco i surówek.

Proponujemy również sałatki przygotowywane na zamówienie. Uzupełnieniem naszej oferty jest bogaty wybór deserów, słodyczy, lodów, soków i napojów owocowych oraz napojów gorących i zimnych.

W każdy wtorek zapraszamy miłośników kuchni świata. Tego dnia w restauracji serwujemy dania charakterystyczne dla jednego regionu lub kraju.

W restauracji możemy organizować bankiety, przyjęcia, przyjmujemy także zamówienia na kanapki i przekąski na konferencje oraz szkolenia odbywające się w biurowcu. W miesiącach wiosennych i letnich posiłki można spożywać na świeżym powietrzu, w ogródku przy restauracji. Przyjmujemy płatność kartami kredytowymi oraz honorujemy karty i bony Sodexo i Ticket Restaurant. Restauracja działa w systemie samoobsługowym.